TÜRKİYE KAPLICALARI

.

Kaplıca Romatizmaya İyi Gelirmi

19 Ocak 2012 Perşembe


19.01.2012 günü Kanal D Doktorum Programına Uzman konuk olarak katılan Romatizmal Hastalıkları Uzmanı Prof.Dr.Ahmet Gül, Kaplıca İltihaplı Romatizmayı Tetikler dedi. Ayrıntılar için aşağıdaki videoyu izleyiniz.

1 yorum:

sarot termal dedi ki...

SAROT TERMAL PARK RESORT & SPA
TATİL BEKLENTİNİZİN ÖTESİNDE BİR DÜNYA…
LÜKS OLABİLİRDİ… AMA BİZ MÜKEMMEL OLMASINI İSTEDİK…
Sarot termal
0212 540 16 16 - 0505 577 34 60
Bolu iline 80 km uzaklıkta,Batı Karadeniz’in başlangıcında bulunan Sarot Termal Park & Resort; sağlık imkanlarını eğlence alternatifleri ile birlikte sunarak tatil anlayışınızı değiştiriyor.
Sarot termal
İnanılmaz yeşilliği, oksijen miktarının yüksekliği,uygun nem oranı ve çevresini kuşatan dağlarla birlikte, ikisi Executive olmak üzere toplam 76 oda bulunan tesiste termal sulardan yararlanabileceğiniz 2 adet açık-kapalı termal havuz,2 türk hamamı,2 sauna,bay-bayan ayrı sağlık merkezleri,açık-kapalı restaurantlar,2 toplantı salonu,800 kişi kapasiteli konferans salonu, özel aile havuzları,aquapark,kreş ve otoparkın yanı sıra ihtiyaç duyan konukların uzman hekim,diyetisyen,fizyoterapistler eşliğinde yararlanabileceği kapsamlı Fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezleri bulunmaktadır.
Sarot termal
Keşfedilmemiş Cennet’te Sizin İçinde Özel Bir Yerimiz Var…
Doğanın Güzelliğine Konforun Keyfini Ekledik…
‘ En iyi ‘ sizin için yeterli değilse, ‘daha iyi’si var…
Bir yaşam merkezi olarak tasarlanan ve dünya markası olma yolunda ilerleyen Sarot Termal Park & Resort size sağlıklı ve huzurlu bir yaşamın kapılarını açıyor…
Sarot termal
2 adet toplantı salonu ve 800 kişi kapasiteli konferans salonu ile organizasyon ve toplantılarda profesyonel hizmet vermektedir.
İçerdiği mineraller ile sağlık, gençlik ve güzellik iksiriniz olacak termal sularda Sarot Termal Park & Resort’a ulaşmak çok kolay. 70 c lik ısıya sahip olarak kaynaktan çıkan termal su hem ısınmada kullanılmakta hem de odalara ve termal havuzlara verilmektedir.
Sarot termal
Sarot Termal Park & Resort bulunduğu konum itibariyle Kartalkaya ve Kartepe kayak merkezlerine 100 km mesafededir.Abant,Sünnet,Sülüklü gölleri ve yaylalarının arasında kalmış bir bölgededir.
Sarot termal
Lüks ve Konforun Buluşma Noktası…
Keyifli Anları Unutulmaz Kılan Detaylardır…
Tatilinizin Tadı Damağınızda Kalacak…
Asırlık Lezzetlerle Ziyafete Davetlisiniz…
Yemek yemek yalnızca bir ihtiyaç değil,bir keyiftir. Tatiliniz boyunca size her türlü keyfi yaşatmak için, diğer herşeyde olduğu gibi lezzet konusunda da pek çok alternatif hazırladık.
Sarot termal
Bolu’nun yöresel lezzetlerinin çok özel keyfini yaşatmak için açık ve kapalı iki restaurantımızla hizmetinizdeyiz. Dilerseniz bu lezzetleri catering hizmetimizle, yörenin vadilerinde,yaylalarında veya göllerinde de yaşayabilirsiniz.
Sarot termal
Sabah ve akşam yemeklerini açık büfe, öğle yemeklerini ise ‘ a la carte’ olarak sunduğumuz,uluslararası mutfakların tadlarını yaşatan özel geceler düzenlediğimiz restaurantlarımızla Bolu’nun yıldızlarla dolu muhteşem gecelerin büyüsüne kapılabilirsiniz.
Kar ve Havuz Keyfini Bir Arada Yaşadınız mı?
Kendinizi termal suyun kollarına bırakın

ZİYARETÇİLERİMİZİN DİKKATİNE

Sitemizde Türkiye'de bulunanKaplıcalar ile Kaplıca Yönetmeliğine göre T.C. sağlık Bakanlığından Kaplıca İşletme İzni Alanların listesi illere göre düzenlenmiş,bu tesislerde hangihastalıkların tedavi olabileceği (Endikasyonu) belirtilmiştir. Türkiye'de bulunan Kaplıca Kaynakları hakkında bilgi almak için bu sayfanın sağındaki ilgili ili tıklayınız, T.C. Sağlık Bakanlığından ruhsatlı tesisler ilebu tesislerde hangi hastalıkların tedavi edilebileceği hakkında bilgi almak için yine bu sayfanın solundaki İli/illeri tıklayınız Örneğin : Çanakkale İlindeki Kaplıcalar/Kaplıca kaynakları hakkında bilgi almak istiyorsanız Bu sayfanın sol tarafındaki İllere Göre Türkiye Kaplıcaları Başlığı altındaki "CanakkaleKaplıcaları" nı , Çanakkale İlinde TC. Sağlık Bakanlığından ruhsatlı Kaplıca tesisleri ve tesislerde tedavi edilebilecek hastalıklar hakkında bilgi almakiçin bu sayfanın solunda yer alan "Canakkale Kaplıca Tesisleri " nit ıklayınız.
Etkin bir kaplıca tedavisi, konu ile ilgili uzman doktorun yönlendirmesi ve yetkili doktorun gözetiminde yapılmalıdır.